Seznam kroků: Klepnutím na obrázek se dostanete přímo do příslušné části návodu.

Domácí léčba bradavic

Nepříjemné bradavice dokážou pěkně potrápit kohokoliv. Vždycky si vyberou místo, kde nám nejvíc vadí a bolí, kde nám pěkně znepříjemní pohyb a zkazí náladu.

S bradavicí jsme zatočily i bez zásahu lékaře. Mateřský plurál píšu cíleně, makaly jsme na tom obě, dcera i já. Bradavice jsme odstranily cca za 22 dní!!!

Pro dokreslení velikosti bradavice dodávám, že noha je velikosti 35.

Komentáře

bradavice

Jak je popisováno "léčení" bradavic, musím napsat, že jsem tak před 10 leti synovi takto vyléčila spoustu bradavic, kterých se nemohl zbavit, česnek v octě opravdu funguje.

 

Odpovědět

naša skúsenosť

pred dákymi rokmi si manžel nenávratne odstránil bradavice na ruke potieraním "mliekom" z lastovičníka..viac sa nezopakoval problém..

Odpovědět

dodatok:

Odpovědět

MŮJ RECEPT NA BRADAVICE

PŘED 15 ROKY JSEM MĚL 2 BRADAVICE NA RUCE NA PALCI.BRADAVICI JSEM POTŘEL MÁSLEM A ZALEPIL NÁPLASTÍ.ZA 24 HOD.JSEM POSTUP OPAKOVAL ASI 7X.POSTUPNĚ JSEM ROZMOKVANOU BRADAVICI ZEŠKRABOVAL.OD TÉ DOBY NEMÁM ŽÁDNOU.RECEPT JSEM TENKRÁT DOSTAL OD STARÉ SOUSEDKY.

Odpovědět

bradavice

Já mám na 100% osvědčený vlaštovičník / chelidonium / . Čerstvě odtrhnutou rostlinkou / žlutou šťávou, která z ní vytéká / několikrát denně natřít postihnuté místo. Rostlina roste snad všude, je to běžný " plevel " , ale velmi účinný.

Odpovědět

Účinnejší ako lastovičník je mliečnik

Účinnejší ako lastovičník je mliečnik chvojkový. Čerstvou šťavou potierať iba plochu bradavice a nechať prischnúť. Po niekoľkých aplikáciách podľa veľkosti bradavica sčernia a vylúpne sa zo zdravého tkaniva. Ale opatrne na ostatné tkanivo!

Koncom jari a v lete kvitne tiež mliečnik chvojkový z čeľade mliečnikovité. Jedovaté sú všetky časti rastliny obsahujúce mliečnice. Latex spôsobuje silné podráždenie pokožky a slizníc – na pokožke sa to prejaví pľuzgiermi, pri kontaminácii oka vznikajú zápaly spojivkového vaku, ktorých následkom môže byť dočasná, ba i trvalá strata zraku. Pri vnútornom požití poškodzuje ústnu sliznicu, spôsobuje zvracanie a prudký zápal žalúdka a čriev s hnačkami. Otravy zvierat sú vzácne, pretože pasúci sa dobytok sa mu pre jeho ostrú chuť vyhýba.

Odpovědět
Yva

Chelidonium majus

Vlaštovičník je na bradavice nejprofláklejší bylinka. Ale v únoru se dost těžko shání ;-)

Odpovědět

Super tip!!!!!

Mám čerstvou zkušenost s léčbou bradavic a jsem neskutečně nadšená. Do 7 dní pryč. A to jsme se předtím marně snažily skoro měsíc s antivirotickou mastí s obsahem česneku a výsledek byl na houby.

Smíchejte ricinový  olej s jedlou sodou na konzistenci plastelíny a na noc dejte odpovídající množství na bradavici, přelepte. 

Recept je dle rad E. Cayceho (spící prorok). 

Odpovědět

Banánová šupka

 

http://zena.centrum.cz/zdravi/clanek.phtml?id=783232

 

 

 

Odpovědět

bradavice

Je třeba zjistit, zda jsou bradavice infekční. Navštivte dermatologa, který přesne určí, o jaký druh jde. Pokud jsou virové můžete zkusit potírat Adironem, dá se sehnat třeba na http://www.pupalka.cz/85-audiron/

Odpovědět

Čáry máry

Před lety jsem úspěšně vyléčila šestileté dceři bradavice sugescí. Návod jsem si přečetla v Domácím lékaři. Dítě musí věřit, že se bradavice po začarování ztratí.  Potom sehrajeme vlastní čarování. Záleží na fantazii "čaroděje". Během 14 dnů, když už jsme na všechno zapoměly, bylo po bradavicích.

Odpovědět

hovězí maso

Mám také jeden "babský recept" a zdá se mi ještě jednodušší než všechno, co tady kdo popsal. Stačí přiložit na bradavici kousíček syrového hovězího masa, přelepit náplastí (waterproof) a nechat 3 dny působit (stačí od pá odpol do ne večer). Bradavice je pak nepěkně vymočená a vylezlá, pár dní se nic neděje, ale po dvou třech týdnech najednou není - hladká zdravá kůže. Žádné seřezávání, několikadenní opakované aplikace... Ověřené na několika dětských i dospěláckých nožkách.

Odpovědět

acetocaustin

Bradavice kort ty letité neléčené, to je běh na dlouhou trať stále s nimi bojuji (4 měsíce) ale na jedné noze (chodidlo) už jsem nejspíše vyhrál jedna byla zhruba o velokosti pětikoruny a další dvě asi o velikosti hrášku. Jsou už pryč. Na druhé stále bojuji na patě. shluk bradavic 3x1cm. ale jdou vidět výsledky. používám acetocaustin. tato bradavice má dlouhou hystorii. nejprve vlaštovičník - bez výsledku. dále česnek - bez výsledku. vypálení dusíkem - velice bolestivé - ten pitchus mi nevypaloval bradavici ale kůži okolo bradavice a pak to celé vystříhl. 14 dní jsem na tů nohu nemohl došlápnout a bradavice nezmizela. byl jsem dokonce v praze na vypálení laserem. ty mi udělali do nohy díru zhruba půl centimetru širokou a asi 1cm hlubokou. vkládla jsem antibiotický prášek. pekelně to hojení a došlapy bolely. po zhojení byla bradavice 2x větší. přiznám se, že poté jsem léčbu na 2 roky vzdal a vrátil jsem se s přípravkem duofilm - k ničemu. le nyní můžu říct že s acetocastinem jdou vidět výsledky. pokud se mi to povede písnu to sem.

Odpovědět
0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
0.00 | 0
Yva

Zobrazení: 53983

Publikováno: 9.4.2015 09:38:45

Licence: MojeDilo

Související:
léčba | zdraví | léčení | bradavice | odstranění | domácí | strup | uzdravení

Související návody

Stavba domácí sauny svépomocí

Stavba domácí sauny

V zimním období je saunování velmi příjemná relaxace a osvěžení. Někdo má Více…
Barevné mýdlo

Barevné mýdlo

Mýdlo může mít různé tvary a velikosti. Některá koupíte ve specializovaných Více…
Domácí mýdlo

Domácí mýdlo

Vlastní fantazii se meze nekladou ani v koupelně. Podle oblíbené vůně a Více…
Zubní pasta

Zubní pasta

Zkuste si vyrobit domácí zubní pastu! Můžete si sami zvolit její intenzitu, Více…
Pelíšek pro domácí mazlíčky

Pelíšek pro domácí mazlíčky

Pelíšek pro domácí mazlíčky si můžete vyrobit sami. Můžete si zvolit nejen Více…
Moje dílo.cz