Seznam kroků: Klepnutím na obrázek se dostanete přímo do příslušné části návodu.

Jak koupit auto a nenaletět podvodníkům

Koupě auta je určitý mezník našeho života. Auto totiž nekupujeme několikrát do roka, ale většina z nás vždy po několika letech. Jak máme správně postupovat při jednání s prodejcem, co všechno potřebujete při koupi vozu, co vám musí prodejce předat, co může být podezřelé, jak si ověřit historii vozidla a jak správně auto přihlásit na dopravním inspektorátu? Maraton, který na vás čeká, jistě chcete uběhnout nejen včas, ale především podle pravidel. Návod je určený těm, kteří nekupují nový vůz, ale již ojetý.

Komentáře

Perfektní

Konečně ucelený kus o tom, co je všechno možné, děkuji, David

Odpovědět

serviska

Serviska také není všechno ja kupoval auto se serviskou,ale ta prý zustala v bazaru v Německu.Už je to skoro 3 roly anedostal jsem ji od prodejce.Jeho kolega mi řekl že serviska už stejně není a jestli ji chci udělá mi jinu jakou chci.tak nevím čemu věřit.

Odpovědět

Serviska

Tak to mám podobné zkušenosti, řekl mi prodejce, že mi klidně udělá servisku v Česku, ačkoli auto přivezl z Německa. Prý mu ji do druhého dne udělá kdokoli! Tak čemu věřit? 

Odpovědět

Lež od prodejce

Ještě jsem chtěl dodat, že mi to řekl prodejce v autobazaru auto96 v Černilově u Hradce Králové. Tak pozor!

Odpovědět

konečně

Konečně někdo, kdo to sepsala po pravdě a pochopitelně pro každého. super

Odpovědět
Martin83

Jdu se schválně podívat na moje auto :-)

Zaregistroval jsem do ireceptar, abych vam mohl podekovat. 

Odpovědět

mechanická pumpa

To s tou mechanickou pumpou, která propouští, je-li cítit benzín z olejového víčka - to je snad nějaký vtip? Které auto mladší 20ti let má mechanickou pumpu na benzín? Benzín je z víčka lehce cítit vždy. Víčko se také oddělává u nastartovaného motoru a zkouší se, zda ho motor přitahuje zpět - opotřebený motor víčko netáhne, tenhle trik jste neporadili.

Odpovědět

Pozor

Mám velmi negativní zkušenost s bazarem Firstauto Krabošice u Říčan a s druhým bazarem Mika auto v Praze Čakovicích. Nabízejí auta, o kterých tvrdí, že nebyly bouraná a když jsem si podle vašeho návodu vyjel informace z Cebia, tak jsem zjistil, že lžou!!! 

Odpovědět

auta

Ty triky se najdou hlavně v těch velkých autobazarech. Já osobně bych do AAA nebo Esa už znovu nejel. Nepříjemných​​​​​​​ zkušeností s nima mám už dost. A snad nikdy jsem z obchodování s nimi neměl dobrý pocit. Vždycky jsem odjížděl s pocitem poraženého. Posledně jsem zkusil naopak malinký autobazar http://www.auto-vykup-praha.cz a byla to rozhodně mnohem příjemnější zkušenost než s AAA a Esa.

Odpovědět

auta

Ty triky se najdou hlavně v těch velkých autobazarech. Já osobně bych do AAA nebo Esa už znovu nejel. Nepříjemných​​​​​​​ zkušeností s nima mám už dost. A snad nikdy jsem z obchodování s nimi neměl dobrý pocit. Vždycky jsem odjížděl s pocitem poraženého. Posledně jsem zkusil naopak [url=http://www.auto-vykup-praha.cz]tenhle[/url] malinký autobazar a byla to rozhodně mnohem příjemnější zkušenost než s AAA a Esa.

Odpovědět

:)

Děkuji za pěkný článek :) To se hodí, jelikžo jsem potom vždy řešil různé opravy a to nemluvím ještě o tomto: https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/ ...

Odpovědět

Servisní kniha

Musím říct, že pisatelé mají pravdu. Prodával jsem v auto-

bazaru AAA auto VW Sharan v únoru 2013 a to bez servisní knihy. V zápoětí jsem viděl inzerát v druhém kraji , kde auto prodávali se servisní knihou a za nehoráznou cenu . Záměrně neuvádím kraje  a ceny.

 

Odpovědět
5.00 5.00 5.00 5.00 5.00
5.00 | 0

Zobrazení: 25369

Publikováno: 27.8.2013 11:33:27

Licence: MojeDilo

Související:
auto | jak koupit | autobazar | kupujeme auto | ojeté auto | starší auto | návod ke koupi | VIN

Související návody

Halloweenské auto

Halloweenské auto

Vždycky jsem byl velkým fanouškem Halloweenu. Možná právě proto jsem nechal Více…
Papírový model - Škoda 120L

Papírový model - Škoda 120L

Typ vozu Škoda 120 viděli českoslovenští občané poprvé v Brně na veletrhu v Více…
Těsnění skleněných dvířek

Těsnění skleněných dvířek

Sporák nemusí být ani tak starý když zjistíte že netěsní sklo v jeho Více…
Pelíšek pro domácí mazlíčky

Pelíšek pro domácí mazlíčky

Pelíšek pro domácí mazlíčky si můžete vyrobit sami. Můžete si zvolit nejen Více…
Zbrusu nový tác

Zbrusu nový tác

Na přenášení šálků s nápoji, dezertních talířků nebo celých jídelních Více…
Moje dílo.cz