Seznam kroků: Klepnutím na obrázek se dostanete přímo do příslušné části návodu.

Jak vyrobit pořadač do dílny

Abychom neustále nehledali šroubečky a jiné drobnosti, které při kutění potřebujeme. (video)

 

Komentáře

Pořadač

Takovéto pořadače si lidé dělají alespoň 40 let. Najděte si pořad o Zlatém klíči. Miki Ryvola vám je tam ukáže.

Odpovědět

pořadač

Takovej pořadač je na hovno!!!

Odpovědět

Pořadač-dobrý nápad?

Zmíněný pořadač je vhodný pro malé zásoby uložených věcí.Pro kutila se širším záběrem, případně pro drobného opraváře velice nevhodné.Přesně tak jak píše 13.3.2018 Lacas.Navíc když potřebuji několik různých šroubků, tak musím několikrát odšroubovat sklenici a zas ji tam našroubovat.Ze začátku to tak nepříjde, ale po čase si člověk řekne, to je úplně zbytečně.Já osobně jsem to řešil jednoduchým, přehledným a rychlým způsobem vyhledání potřebné věci.http://josef49.rajce.idnes.cz/Vyuziti_mista_a_prehlednost/ Díky přehlednosti jsem schopen si vzít např.malý šroubek M 2,5 mm s příslušnou matkou během několika vteřin a né hledat po skleničkách, odšroubovávat, vytáhnout a pak zase sklenici dávat zpátky. Ovšem je nutno říci, že každý si musí ten správný systém najít.

Odpovědět

Nechcete sem svůj nápad vložit?

A třeba i s aktivním odkazem.

Odpovědět

Pořadač

Milý Bobane, velmi se mýlíš. Pořadač není na ho..no! Jedná se o vrcholné dílo recyklismu. Mistr Jiljí v něm nevědomé veřejnosti nenuceně vykresluje svou neutuchající zálibu v jogurtech z Jindřichova Hradce.Přestože již jistě odrostl chlapeckým střevícům jogurty jsou jeho srdeční záležitostí a drží se jej do dnes. Jeho hravost s materiály, jiskřivá barevnost díla, vtip a jistá poťouchlost konceptu jistě rozbuší srdce nejednoho estéta a kritika umění. Důraz na detail, jakým je upevnění víček jednotlivých skleniček a jejich barevné sladění, neuvěřitelná originalita využití závitové tyče v kontrastu se zinkovanými úhlelníky a kontrapunktu tvořeného černými vruty je  v skutku nevídaná a zaslouží si náš hluboký obdiv.

Mistře Jiljí  nenechte se otrávit nenávistnými komentáři ze strany závistivých neumětelů a tvořte dál!  Vaše díla jistě dojdou světového uznání.   

Odpovědět

Bravurní!

Brouku, myslíte, že Vaší naprosto fenomenální odpovědi bude týpek Boban rozumět? Kontrast stylů vašich odpovědí na to odpovídá už teď! :-) A tyhle pořadače jsem viděla na Pinterestu, to je úžasný zdroj inspirací a vychtávek všeho druhu. Aspoň nemuíte furt hledat vršky, když je máte přišroubované! Díky i mistru Jiljímu :-)

Odpovědět

Pořadač

Musím bohužel souhlasit s Bobanem, je opravdu na dvě věci - na nic a na ho..., sice nebudete hledat vršky ale až budete párkrát na zemi zametat a poté přebírat obsah skleničky ze střepů, tak vás to přejde. Je vidět, že tenhle nápad má také vyzkoušený, skleněné nádoby do dílny opravdu nepatří, ty patří do špajzu.

Odpovědět

Opravdu?

Skleničky podobným způsobem používám už téměř třicet let a ještě jsem žádnou nerozbil tak, že by mi upadla. Zřejmě je to individuální.

Odpovědět

Je to tak

Někdo má radost z toho, když si sám něco vymyslí a vyrobí, byť je to třeba hloupost, někoho uspokojuje brouzdání po internetu a urážení a zesměšňování druhých v diskusích, každý jsme jiný. Je to dobře, byla by nuda, kdybychom měli všichni stejný názor, stejné smýšlení a stejné koníčky. A jak je vidět, na webu MojeDilo.cz se mohou realizovat obě skupiny.

Odpovědět

Další, co si stojí na vedení

Zkuste si několikrát přečíst první 2 věty v reakci od helusa37 ;-)

Odpovědět
0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
0.00 | 0

Zobrazení: 21298

Publikováno: 27.12.2017 11:17:54

Licence: MojeDilo

Související:

Související návody

Dřevěný přístřešek a pojízdná klícka s ptáky

Dřevěný přístřešek a

Stříška má obrovské výhody. Můžete posedět venku i ve chvíli, kdy prší. Více…
Unikátní sluneční hodiny

Unikátní sluneční hodiny

Na JV straně mého gruntu jsem zhotovil sluneční hodiny, které ukazují Více…
Stavba krbu s udírnou

Stavba krbu s udírnou

Pod zahradní pergolu patří zcela jistě a neodmyslitelně krb, v dokonalejší Více…
Galerie majitelů gruntu

Galerie majitelů gruntu

Jsem majitelem gruntu minimálně 500let starého, protože si svých přímých Více…
Pergola

Pergola

Pergola patří mezi významné zahradní prvky. Proto je důležité správně Více…
Moje dílo.cz